Gerçek Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu diger özel kurslar gibi M.E.B.’na baglı olarak sürücü egitimi veren özel egitim kurumudur. Kurumumuz A1 – A2 – A – B – C – CE – D – D1 – E- M – F – H (Engelli) Sınıfı Manuel ve otomatik Araç Egitimlerini ve SRC 1-2-3-4 belgesi verebilmektedir. Gerçek Sürücü Kursları olarak verdigimiz egitimin karsılıgını, basarı olarak geri almak bizi hep onurlandırmıstır! Yaptıgımız isin bilincinde bire bir ilgi ve kisiye özel program belirleyerek araç egitimi degil, aynı zamanda aktif sürüs becerileri kazandıran kurumumuzdan mezun olan ögrenciler tarafından daima ilgiyle ver sevgiyle karsılanıyoruz.

Gerçek Sürücü Kursları olarak verdigimiz egitimin karsılıgını, basarı olarak geri almak bizi hep onurlandırmıstır! Yaptıgımız isin bilincinde bire bir ilgi ve kisiye özel program belirleyerek araç egitimi degil, aynı zamanda aktif sürüs becerileri kazandıran kurumumuzdan mezun olan ögrenciler tarafından daima ilgiyle ver sevgiyle karsılanıyoruz. Kaliteden vazgeçmeyenlerin tek adresi! Egitimde Öncü Kalitede Birinci!

“Değer Veriyoruz”

Bizim için önemli olan tek şey insan hayatıdır. Doğru eğitimi ve kaliteli hizmetten yaralanmak için bizi arayabilirsiniz!

“Kaliteyi Sunuyoruz”

Aynı ücrete herhangi bir yere kayıt olmak yerine kaliteli ve gerçekten eğitime önem veren kurumu seçmeniz sizin ve sevdikleriniz için önemli!

“Özel Ders Tadında Eğitim”

Dilediğiniz Gün ve Saate Akademi Eğitimi Almak Sizinde Hakkınız! Yapamıyorum Diye üzülmenize gerek yok! ..::Birebir ve Özel Ders Tadında Eğitim ::..

Kendi Eğitim Alanımızda Akademik Eğitim Veren İlk ve Tek Kurumuz!
Her Sürücü Adayı Randevu Alarak Hafta İçi Yada Hafta Sonu Eğitim Alabilir!
Ehliyet Alacak Sürücü Adaylarına 12 Saat Eğitim Veriyoruz!

Kadıköy: 0216 347 19 19

Tuzla: 0216 507 10 15

Kadıköy Şube: 0216 450 1 800